800,000 ریال

دسته جغجغه کوچک با قابلیت اتصال سر بکس های 1/4 و یا انواع نوک پیچ گوشتی (دوسو/چهارسو/ستاره/آلن و ...) برای کار در فضاهای محدود.

تعداد:
3,500,000 ریال

جعبه بکس حرفه ای رانگسی ساخت آلمان درایو 1/2، با دسته جغجغه کشوئی طول متغیر برای استفاده در فضاهای خاص

450,000 ریال

پیچ گوشتی ضربه خور تایوانی با مجموعه نوک پیچ گوشتی دوسو/چهارسو/شش گوش و وضعیت چپگرد یا راستگرد برای باز و بسته کردن پیچ های خیلی محکم با استفاده از ظربه چکش، در هر بار کوبیدن به انتهای دسته پیچ آرام آرام در جهت تعیین شده میگردد، با برداشتن آداپتور بیت هلدر، انواع سر بکس های تکی با درایو 1/2 نیز قابل اتصال است.

260,000 ریال

رابط بکس تایوانی پایه دار برای بستن پیچ های و مهره های شش گوش سایز 13 میلیمتر، قابل اتصال به سه نظام دریل یا بیت هلدر پیچ گوشتی شارژی یا دسته بیت های نوک خور درایو 1/4اینچ

تعداد:
بری اطلاع از قیمت محصول تماس بگیرید

جعبه بکس 17 پارچ نوا ساخت تایوان، شامل مجموعه ای از سایزهای پرمصرف رنچ های میلیمتری 4 تا 13، به همراه دسته جغجغه و دسته کشوئی و لغلغه و دسته واسط و یک دسته پیچ گوشتی مخصوص سر بکس ها، وسیله ای ضروری برای استفاده در خودرو و کارگاه است.

بری اطلاع از قیمت محصول تماس بگیرید

جعبه بکس فشار قوی مشکی نوا تایوان درایو 1/2، یک مجموعه عالی از رنچ های میلیمتری بسیار باکیفیت

13,450,000 ریال

جعبه بکس 25 پارچ درایو 1/2 لایت ژاپن، یک ابزار ارزشمند برای کاربری عادی یا حرفه ای در خودرو و کلرگاه.

تعداد:
3,400,000 ریال

دسته جغجعه با طول قابل تغییر ژاپنی، برای استفاده حرفه ای، دسته در چندین طول مختلف قابل استفاده است، هر چه طول دسته بلندتر شود نیروی کمتری برای چرخش مصرف میشود، کاهش طول دسته امکان استفاده در فضاهای با دسترسی سخت را فراهم میکند

تعداد:
24,500,000 ریال

کاملترین جعبه بکس ژاپنی، یک مجموعه بی نظیر از تمام رنچ های سوکتی متریک سایز

تعداد:

تماس با ما

 

لینک های ما:

  • ما را در اینستاگرام دنبال کنید: Arian_Tools
بالا <