320,000 ریال

چسب فوری دو جزیی رونیکس جدید، سایز بزرگ (400 میلی لیتر)، شامل مایع چسب و اسپری فعال کننده، مناسب اجرای اتصالات سریع روی ام دی اف، چوب، سنگ، شیشه و ...، برای استفاده، ابتدا دو سطح را تمیز کنید، مایع را به یک قطعه بزنید، قطعه دیگر را اسپری کنید، حالا با دقت دو سطح را به یکدیگر بچسبانید و چند لحظه صبر کنید.

تعداد:
450,000 ریال

چسب همه کاره GP آلمان، برای آب بندی و درزگیری اتصالات شیشه، آکواریم، لوله، پنجره، خودرو و ... جهت جلوگیری از نفوذ مایعات و گرد و خاک و ...

تعداد:
220,000 ریال

چسب فوری دو جزیی رونیکس، برای اتصال سریع قطعات ام دی اف به یکدیگر، روش صحیح استفاده از چسب 123، آغشته کردن یک قطعه به مایع چسب و اسپری کردن از فاصله 30 سانت به قطعه دیگر، سپس دو قطعه را به یکدیگر متصل و چند ثانیه صبر کنید.

80,000 ریال

برای لحیم کاری با هویه و قلع و بدست آوردن یک سرجوش تمیز استفاده از روغن لحیم ضروری است، میتوان نوک سیم قلع را به روغن آغشته کرد و از هویه برقی یا هویه تنوری برای ذوب کردن همزمان روغن و قلع استفاده کرد.

تعداد:
بری اطلاع از قیمت محصول تماس بگیرید

اسپری چند منظوره اینتکس برای روانکاری و زنگ زدایی اتصالات مکانیکی، روانکاری لولا، چرخ دنده های گریس کاری شده، پیچ های زنگ زده، تمیزکاری زنجیر چرخ و موتور، روانسازی اره های برقی، پاک کردن اثر لکه های روغنی، ضد آب کردن موقت سطوح، پاک کردن اثر چسب و برداشتن آدامس و کاربردهای بسیار زیاد دیگر.

700,000 ریال

تنها چسب سیلیکونی مخصوص آکواریم با چسبندگی بالا، بدون استوسین، غیر سمی مناسب محل های نگهداری ماهی و آبزیان، مقاوم در برابر پرتو یو وی، بدون حلال، ساخت بلژیک. چسب های سیلیکونی معمولی بخاطر دارا بودن مواد سمی سبب تلف شدن زود هنگام ماهیان آکواریمی میشوند و برای محیط های بهداشتی نیز قابل استفاده نیستند.

تعداد:
520,000 ریال

چسب فوری دو جزئی پاتکس (چسب 123) محصول ترکیه، از برترین چسب های ام دی اف برای برقرای اتصال خیلی سریع بین قطعات.

تعداد:
80,000 ریال

پاک کننده چسب های 123، چسب های قطره ای و چسب ام دی اف

810,000 ریال

هویه چسب حرارتی 7 میلیمتری درمل تایوان

تماس با ما

  • آدرس: شیراز، چهارراه مشیر، ابتدای خیابان قاآنی شمالی (قاآنی کهنه)، جنب پاساژ مهتاب شب، فروشگاه ابزار آریان
  • تلفن:  07132356363
  • آیدی تماس مستقیم با مدیر سایت در اپ تلگرام (پیام فقط بصورت نوشتاری/در ساعات کاری پاسخ داده میشود):
   در صورتی که با جستجوگر موبایل هستید برای ورود به گفتگو اینجا را لمس کنید و یا آیدی مقابل را در برنامه تلگرام جستجو کنید ariantools_admin (آیدی های مشابه ارتباطی با این فروشگاه ندارند)
  • ساعت کار فروشگاه: 9:30 تا 13 و 17 تا 20:30

 

لینک های ما:

 • ما را در اینستاگرام دنبال کنید: Arian_Tools

بالا <