چسب فوری دو جزیی رونیکس جدید، سایز بزرگ (400 میلی لیتر)، شامل مایع چسب و اسپری فعال کننده، مناسب اجرای اتصالات سریع روی ام دی اف، چوب، سنگ، شیشه و ...، برای استفاده، ابتدا دو سطح را تمیز کنید، مایع را به یک قطعه بزنید، قطعه دیگر را اسپری کنید، حالا با دقت دو سطح را به یکدیگر بچسبانید و چند لحظه صبر کنید.

چسب همه کاره GP آلمان، برای آب بندی و درزگیری اتصالات شیشه، آکواریم، لوله، پنجره، خودرو و ... جهت جلوگیری از نفوذ مایعات و گرد و خاک و ...

چسب فوری دو جزیی رونیکس، برای اتصال سریع قطعات ام دی اف به یکدیگر، روش صحیح استفاده از چسب 123، آغشته کردن یک قطعه به مایع چسب و اسپری کردن از فاصله 30 سانت به قطعه دیگر، سپس دو قطعه را به یکدیگر متصل و چند ثانیه صبر کنید.

برای لحیم کاری با هویه و قلع و بدست آوردن یک سرجوش تمیز استفاده از روغن لحیم ضروری است، میتوان نوک سیم قلع را به روغن آغشته کرد و از هویه برقی یا هویه تنوری برای ذوب کردن همزمان روغن و قلع استفاده کرد.

بری اطلاع از قیمت محصول تماس بگیرید

اسپری چند منظوره اینتکس برای روانکاری و زنگ زدایی اتصالات مکانیکی، روانکاری لولا، چرخ دنده های گریس کاری شده، پیچ های زنگ زده، تمیزکاری زنجیر چرخ و موتور، روانسازی اره های برقی، پاک کردن اثر لکه های روغنی، ضد آب کردن موقت سطوح، پاک کردن اثر چسب و برداشتن آدامس و کاربردهای بسیار زیاد دیگر.

تنها چسب سیلیکونی مخصوص آکواریم با چسبندگی بالا، بدون استوسین، غیر سمی مناسب محل های نگهداری ماهی و آبزیان، مقاوم در برابر پرتو یو وی، بدون حلال، ساخت بلژیک. چسب های سیلیکونی معمولی بخاطر دارا بودن مواد سمی سبب تلف شدن زود هنگام ماهیان آکواریمی میشوند و برای محیط های بهداشتی نیز قابل استفاده نیستند.

چسب فوری دو جزئی پاتکس (چسب 123) محصول ترکیه، از برترین چسب های ام دی اف برای برقرای اتصال خیلی سریع بین قطعات.

پاک کننده چسب های 123، چسب های قطره ای و چسب ام دی اف

هویه چسب حرارتی 7 میلیمتری درمل تایوان

تماس با ما

  • آدرس: شیراز، چهارراه مشیر، ابتدای خیابان قاآنی شمالی (قاآنی کهنه)، جنب پاساژ مهتاب شب، فروشگاه ابزار آریان
  • تلفن:  07132356363
  • آیدی تماس مستقیم با مدیر سایت در اپ تلگرام (پیام فقط بصورت نوشتاری/در ساعات کاری پاسخ داده میشود):
   در صورتی که با جستجوگر موبایل هستید برای ورود به گفتگو اینجا را لمس کنید و یا آیدی مقابل را در برنامه تلگرام جستجو کنید ariantools_admin (آیدی های مشابه ارتباطی با این فروشگاه ندارند)
  • ساعت کار فروشگاه: 9:30 تا 13 و 17 تا 20:30

 

لینک های ما:

 • ما را در اینستاگرام دنبال کنید: Arian_Tools

بالا <